Shkrim i publikuar nga intv.al

Ledion Liço është një nga moderatorët më të mirë të ekranit shqiptarë dhe prej vitesh e kemi parë të moderojë emisione të ndryshe në Top Channel.

I fundit që ka drejtuar ai është “The Voice of Albania” dhe aktualisht “The Voice Kids”. Por pas 8 vitesh, në puntatën që do të transmetohet sonte në darkë, sipas Top Channel Ledioni ka deklaruar se ky është ‘The Voice’ i fundit për të.

“Nuk do të prezantoj më The Voice dhe veçanërisht The Voice Kids”,- deklaron Ledioni në ringun e Betejave.

Çfarë të ketë ndodhur? Mos vallë Ledioni po përgatitet për një projekt më të madh?

ledion.png