Ashtu siç është lajmëruar dhe më herët këtë javë, në mbrëmjen e dytë Live të ‘The Voice Kids’ do të jetë i ftuar Eugent Bushpepa. Ai do të këndojë këngën përfaqësuese të Shqipërisë këtë vit në Eurovizion.

Eugenti sapo ka nisur provat në skenën e ‘The Voice Kids’ për performancën që do të dhurojë sonte në mbrëmje. Një performancë që do të jetë ‘magjike’.

Na ndiqni sonte në mbrëmje për të zbuluar gjithçka.